14
maj

DGI Nålestævne i Viborg

Atletikstævne

kl. 18.00 til ca. 20.00

30
april

Atletikstævne i Silkeborg

Atletikstævne

kl. 18.00 - ca. 20.00

19
april

Hvide Sande tur

Fredag kl. 18.00 til lørdag kl. 16.00

23
marts

Vestdansk Holdmesterskab inde i Randers

Atletikstævne

kl. 11.00 til ca. 17.30

10
februar

DGI Landsmesterskaber inde i Randers

Atletikstævne

Fra kl. 10.00

3
februar

Indendørs Atletikstævne i Skive

Fra kl. 11.00

27
januar

Vestdanske ungdomsmesterskaber inde i Århus

Atletikstævne

Lørdag fra kl. 12.00 - Søndag fra kl. 11.00

20
januar

Indendørs Atletikstævne i Skive

Atletikstævne

Fra kl. 11.00

16
december

Indendørs atletikstævne i Skive

Atletikstævne

11.00

2
december

Julegavejagten

Atletikstævne

11.00 - 17.00

3
oktober

Ønskestævne

Atletikstævne

kl. 17.00 - ca. 20.00

1
oktober

Midtjyske Mesterskaber 3-kamp i Silkeborg

Atletikstævne

kl. 10.00 - ca. 15.30

23
september

Vestdansk holdmesterskab

Atletikstævne

11.00 - ca. 17.00

16
september

Atletikstævne i Skive

10.00 - ca. 16.00

9
september

DGI Landsmesterskaber i Aalborg

Atletikstævne
26
august

Vestdansk Ungdomsmesterskab i Sæby

Atletikstævne

11.00 - 14.30

23
august

Atletikstævne i Århus

Atletikstævne

17.00 - 21.00

2
august

Alletiders Atletikskole

09.00 - 14.00

18
juni

NVJ stævne i Stoholm

Atletikstævne

kl. 10.00

14
juni

Fuglsangsø Stafetten

Motionsløb

kl. 18:00 - 21.00

7
juni

NVJ stævne i Holstebro

Atletikstævne

kl. 18.00

3
juni

VDMU I Odense

Atletikstævne

Fra kl. 10.00

23
maj

Nålestævne i Viborg

Atletikstævne

18.00

13
maj

Herning Games

Atletikstævne

11.00 til ca. 18.30

28
april

NVJ-TRÆNINGSLEJR OG DGI-nålestævne

Atletikstævne
26
april

SKOLE OL

Atletikstævne

08.30-14.00

15
april

Lille stævne - Afprøvning af El-Tid

Atletikstævne

13.00 - ca. 145.00

26
marts

Forårsløbet

Motionsløb

kl. 10.30 - 14.00

11
februar

DGI Landsmesterskaber–Inde i Randers

Atletikstævne

10.00 - ca. 20.30

28
januar

INDENDØRS - ATLETIKSTÆVNE i Skive

Atletikstævne

kl. 10.30

21
januar

Vestdanske ungdomsmesterskaber - Inde i Århus

Atletikstævne

lørdag kl. 12.00 - søndag kl. 11.00

14
januar

Indendørs atletikstævne i Skive

Atletikstævne

kl. 12.00

15
juni

Fuglsangsø Stafetten

Motionsløb

kl. 18:00 - 21.00

3
april

Forårsløbet

Motionsløb

kl. 10.30 - 14.00

7
september

Fuglsangsø Stafetten

Motionsløb

kl. 18:00 - 21.00

7
september

Sensommerløbet 2021

Motionsløb

kl. 18:00 - 21.00

10
april

Forårsløbet

Motionsløb

-11. april 2021

12
juni

Fuglsangsø Stafetten

Motionsløb

kl. 18:00 - 21.00

12
juni

Fuglsangsøstafetten

Motionsløb

kl. 18:00 - 21.00

8
april

Forårsløbet

Motionsløb

kl. 10.30 - 14.00

Card image cap

Med på sidelinien? Du kan også hjælpe

Med på sidelinjen
pictures